KA Kablo Kaldıracı


  

KA Kablo Kaldıracı, tamamı el işçiliğiyle hazırlanmış bir üründür ve seselim baskılaması en yüksek düzeyde olacak şekilde şekillendirilmiş ve yüzey bitirme işlemi gerçekleştirilmiştir.

 KA Kablo Kaldıracı'nın yüksekliği 52mm, kablo yerleştirme yeri ise 25mm genişliğindedir. Bu sayede, Kaldıracı müzik/ev sineması sisteminizde mevcut olan farklı kalınlıktaki kablolarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz. KA Kablo Kaldıracı'nın kablo yerleştirilecek üst kısmı cilasız, ahşabın ham haliyle bırakılmıştır. Böylece, ahşabın üstün sönümleme niteliğinden mümkün olduğunca faydalanılmıştır. Yanısıra, Kaldıracın altı, sönümleme özelliğine sahip EVA Polietilen maddeden oluşan bir tabanla desteklenmiştir. Bu sayede, cihazlarınızdan ve/veya zeminden kablolarınıza gelebilecek küçük titreşim iletimlerinin önüne geçilmesi hedeflenmiştir.


KA Kablo Kaldıracı'nın üst orta deliğine, üstüne koyacağınız kablo ile temas etmeyecek şekilde, paslanmaz çelikten yapılmış bir çubuk gömülmüştür. Bu sayede Kaldıraç merkezden bir ağırlık kazanmıştır ve halı gibi düz olmayan zeminlerde daha dengeli durabilecektir. Çelik çubuğun kullanımı arzu edilmez ise, çubuğu çıkarmak için kaldıracı ters çevirip sallamak yeterli olacaktır.
KA Kablo Kaldıracı'na özenle seçilen ve uygulanan bu malzeme kullanımı sayesinde, cihazlarınızdan, hoparlörlerinizden ve zeminden kablolarınıza ulaşabilecek titreşimler olabildiğince önlenecek, sisteminizin doğal ses akışına katkıda bulunulacaktır.
Ahşap dokusunun canlılığını uzun yıllar koruması amacıyla, KA Kablo Kaldıracı'na, özenli el işçiliği ile, tam 30 kat gomalak cila uygulanmıştır. Özellikler


Ürün Adı : KA Kablo Kaldıracı
Ürün Kodu : KA-EL
Yükseklik : 52mm
Taban Çapı : 50mm
Kablo Yerleştirme Genişliği : 25mm
Ağırlık : 40gr (+27gr paslanmaz çelik)  


Fiyat : ikili 70.-ABD $ / dörtlü  120.-ABD $

* Fiyatlarımız KDV hariçtir.
* Lütfen stok durumu ve fiyat onayı alınız.
* Ürünler, alıcı ödemeli kargo aracılığıyla adrese teslim gönderilir.

Türkiye Yetkili Satıcıları

 ANKARA

www.sigmases.com
 Sigma Elektronik Sanayi
İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.
Güniz Sokak 23/8 Kavaklıdere ANKARA
www.sigmases.com


 İSTANBULGesvages High End Audio - Video
Bağdat Cad. Mücahit Sok. 
Ersoy Sahil Sitesi, Mehtap Apt. Daire 1
Suadiye İSTANBUL

KA Kablo Kaldıracı'mızın ön incelemesi
Stereo Mecmuası'nda...

http://stereomecmuasi.com/2015/02/korman-akustik-ka-kablo-kaldiraci.html

 Korman Akustik
Marka Tescil No : 2013 44697


Logo Grafik Tasarımı : Burcu Çeliksap