KA Plak Üstü Dengeleyici
Alışılagelmiş plak üstü dengeleyicilerden farklı olarak, KA Plak Üstü Dengeleyici, her bir parçası özenle seçilmiş ve tamamı el işçiliğiyle hazırlanmış bir üründür. Bundan ötürü, dengeleyicilerin her biri tektir; başka tıpatıp bir örneği yoktur.KA Plak Üstü Dengeleyici uzun soluklu denemeler ve testler sonunda, doğru yapı ve uyumlu malzeme seçimi gözetilerek üretilmiştir. 8 ay gibi bir süre boyunca, ahşap, krom, delrin ve kauçuk malzemelerin birlikte kullanımının en verimli şekli denenerek bugünkü ürün ortaya çıkmıştır.
 KA Plak Üstü Dengeleyici’nin ağırlığı 525 (+/- % 1) gramdır. Ahşap kısmı egzotik ağaç kullanılarak, elle işletilen tornada, yekpare olarak üretilmiştir. Dıştaki ağaç yapı, iç kısımdaki paslanmaz çelikten üretilmiş olan ağırlığı sarmaktadır.

Plato miline oturacak olan KA Plak Üstü Dengeleyici’nin alt ortasında siyah termoplastik malzeme (DELRIN) kullanılmıştır. Böylece, pikabın metal mili ile çeliğin temasından oluşabilecek korozyon ile, oluşabilecek çok küçük titreşim ve durağan elektrik iletiminin önüne geçilmesi hedeflenmiştir.

Üstün sönümleme özelliğine sahip bir kauçuk o-ring ile, KA Plak Üstü Dengeleyici’nin plağa uygulayacağı basının eşyoğunluklu olması sağlanmıştır.

KA Plak Üstü Dengeleyici’de özenle seçilen ve uygulanan bu özel malzeme kullanımı sayesinde, plak dinlerken oluşabilecek çok küçük titreşimler olabildiğince önlenecek ve iğnenin doğrudan ve yalnızca plak yivlerinin yarattığı müzik titreşimlerini aktarmasına katkıda bulunulacaktır.KA Plak Üstü Dengeleyici’nin göbek orta delik çapı 7,22mm ve derinliği 25mm olup, ürünü bu tür ağırlık kullanımına uygun olan tüm pikaplarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.


 Ahşap dokusunun zamanla zarar görmemesi ve canlılığını uzun yıllar koruması amacıyla, KA Plak Üstü Dengeleyeci’ye gomalak cila uygulanmıştır. Tamamen doğal bir uygulama olan gomalak cila, ahşaba hayat vermektedir. KA Plak Üstü Dengeleyici’nin cilası, özenli el işçiliği ile, tam 50 kat uygulanmıştır.KA Plak Üstü Dengeleyici, masif ahşap kutuda, özel kadife torbasında ve parlatma kumaşı ile birlikte sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

Özellikler

Ürün Adı : KA Plak Üstü Dengeleyici
Ürün Kodu : KA-W
Yükseklik : 65mm
Çap : 80mm
Ağırlık : 525gr

Fiyat : 280.-ABD $

* Fiyatlarımız KDV hariçtir.
* Lütfen stok durumu ve fiyat onayı alınız.
* Ürünler, alıcı ödemeli kargo aracılığıyla adrese teslim gönderilir.


Türkiye Yetkili Satıcıları

 ANKARA

www.sigmases.com

Sigma Elektronik Sanayi
İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.
Güniz Sokak 23/8 Kavaklıdere ANKARA


  İSTANBUL


Gesvages High End Audio - Video
Bağdat Cad. Mücahit Sok. 
Ersoy Sahil Sitesi, Mehtap Apt. Daire 1
Suadiye İSTANBUL


KA Plak Üstü Dengeleyici'mizin ön incelemesi
Stereo Mecmuası'nda...

http://stereomecmuasi.com/2014/12/korman-akustik-ka-plak-ustu-dengeleyici-onbakis.html
Korman Akustik
Marka Tescil No : 2013 44697


Logo Grafik Tasarımı : Burcu Çeliksap